Mantı Siparişi

Kayseri mantısı
Mantısı
Soslu mantılar

Alanında uzman ve tecrübeleri elemanlarımız tarafından testler sonuncunda hazırlanan o aklınızdaki mantı hayalini Lezzet mantı olarak çeyrek asırdır süslüyoruz. Engin tecrübemi sayesinde sadece klasik mantı değil; ıspanaklı ve domatesli gibi lezzetli mantılarda üretiyoruz ve sizlere sunuyoruz. Lezzet mantı ailesinden mantı almak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizler sizler için toptan satış yapıyoruz ve sizlerde tüketicilerinize ulaştırabiliyorsunuz.

Kayseri mantısından soslu mantıya bütün mantı çeşitlerimizi nasıl sipariş edeceğinizi merak ediyorsanız; bizlere WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. Daha sonra ise bilgilerinizi form alanlarına doğru bir şekilde girmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizlere de hazır ve taze mantılarımızı en kısa sürede ulaştıracağız.

Yöresel lezzetlerden birisi olan ve ustalar eliyle titizlikle üretilen 1.Sınıf kayseri mantısı siparişi vermek istiyorsanız bizlere bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayınız. Bazı firmalar sizlere doğru bilgi vermeyerek kandırma amacı güderek dolandırmak isteyebilir. Fakat çeyrek asırlık tecrübesine dayanan bir firma olarak yıllardır bu işin içindeyiz ve böyle bir sorunla hiçbir zaman karşılaşmadık.

444 66 84

Hemen Arayın ...

Formda  bilgileri doğru bir şekilde yazmanız ve doldurmanız halinde sizlere beğendiğiniz ve almak istediğiniz bütün mantılarımız en kısa zamanda teslim edilecektir. Teslim edilme süresi içinde ise mantılarımız tazeliğini koruyacaktır. Herhangi bir bozulma ya da tadında değişiklik gibi yemek sorunları karşınıza çıkmayacaktır.

Kayseri Mantısı Siparişi

Sizlerde müşterilerinize kayseri mantısı ulaştırmak ve bu lezzeti müşterilerinizde tatmasını istiyorsanız Lezzet mantı ailesine ulaşarak hem size hem de müşterilerinize en kısa zamanda ulaştıracağımızı temin ederiz. Doğru malzemeler ve kaliteli ürünlerden ürettiğimiz damaklarda tadı kalacak olan kayseri mantısına ulaşmak Lezzet mantı ile çok kolay!

En kaliteli buğdaylardan ve en lezzetli etlerden oluşturduğumuz kayseri mantısı sipariş için telefonunuzda WhatsApp uygulamasının olması yeterlidir. Bu sayede sizler bizlere ulaşarak sizlere gönderdiğimiz formu doğru ve eksiksiz olarak doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır. Sizler formu doğru bir şekilde doldurduğunuz takdirde gerekli işlemler başlayacaktır.

Mantı severlere mantıları ulaştıran firmamız üretiminde tecrübeli ve bilgili kişilerden yardım almaktadır. Damak tadınıza en hitap eden ürünleri ise sizlere göndermektedir. Kayseri mantısı bilindiği üzere ülkemizde en çok tüketilen ve sevilen bir yemek çeşididir. Sizlerde kayseri mantısı isteyen müşterilerinize güvenilir bir adres olan Lezzet mantıdan sipariş verebilirsiniz.

Sadece kayseri mantısı değil birçok farklı ve yeni mantı çeşitleri ile mantı sever müşterileriniz için reyonlarınızda bir kısım yer açabilirsiniz. Karınıza kar katacak olan bu mantı çeşitleri ile üstün bir kazanç sağlayabilirsiniz. Sizler için en kaliteli mantıları en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bizleri tercih ederek hem kazançlı hem de lezzetli bir iş başarmış olabilirsiniz.

Soslu Mantı Siparişi

1998 yılında kayseri mantısı üretmek ile başlayan firmamız Türkiye’de bulunan her ile ulaşmış durumda. Birçok bayimiz bulunmakla birlikte sizlerde soslu mantı siparişi vererek müşterilerinizin damağında tadını bırakacak bir lezzet ulaştırabilirsiniz. Konya yöresinin en kaliteli ve birinci sınıf buğdaylarından ürettiğimiz lezzetli mantılara 20 seneyi aşkın tecrübemize dayanarak güveniyoruz.

Sadece soslu mantı değil diğer ürünlerimizin de siparişlerini 10 dakika içerisinde verebilirsiniz. Bu kadar kısa sürede çok lezzetli mantı çeşitlerine ulaşmak ise oldukça kaliteli bir tercih olacaktır. Artık klasik mantılardan sıkıldıysanız ve farklı mantı çeşitleri de tüketicilere ulaştırmak istiyorsanız hem çeşit olarak hem de şekil olarak ulaştıracaksınızdır.

WhatsApp uygulaması üzerinden ulaşmadan önce lütfen 444 66 84 numarayı arayınız. Sizlerle iletişime geçen tecrübeli elemanlarımız sayesinden en kısa sürede istediğiniz ürünü ulaştıracağızdır. Temin etme süresinde ise sipariş verdiğiniz mantı çeşidinde herhangi bir bozulma ya da tadında değişiklik olmayacaktır.

Sizler ve müşterileriniz için yıllardır bu sektörde adını duyurmuş olan Lezzet Mantı olarak hizmet etmekten gurur duyuyoruz. En kaliteli ve taze mantıları sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz ve reyonlardaki yerimizi alıyoruz. Domatesli ve ıspanaklı mantılarımız ise gıda boyası gibi insan sağlığını zararlı olan maddeleri içermemektedir.

Bütün ürünlerimizin rengi kullanılan malzemeden gelmektedir. Eğer domatesli bir mantı almak istiyorsanız şunu belirtmek isteriz ki içerisinde gıda boyası yoktur. Kullanılan domates kırmızı olduğu için turuncu ve kırmızı tonlarda bir renk almaktadır. Aynı madde ıspanaklı olan ürünlerimiz içinde geçerlidir. Açık yeşil rengini ıspanaktan almaktadır.

Hazır Mantı Siparişi

Bütün ürünlerimiz sizlere hava ile teması tamamen kesilerek ulaştırılmaktadır. Hazır mantı siparişi vermek istiyorsanız seçeneklerinizin birden fazla olduğunu bilmeniz gerekir. Kayseri mantısı, klasik bohça mantı, tepsi mantı, gül mantı, minik üçgen, üçgen mantı, gelin bohçası, minik hıngel ve sarma mantı gibi birçok seçeneğiniz vardır.

Burada yer alan seçenekler arasında ise minik hıngel, gelin bohçası ve gül mantı çeşitlerimizin ise ıspanaklı ve domatesli olanı da bulunmaktadır. Renkleri için gıda renklendiricisi kullanılmamıştır. Gönül rahatlığı ile tüketicilere ulaştırmanız mümkündür. Bütün domatesli ve ıspanaklı ürünlerimiz gıda boyası içermeden üretilmiştir. Kullanıldığı malzemeden rengini almaktadır.

İncecik açılan hamurlarımız adeta lezzetli bir hal almak için sabırsızlanıyorlar ve sizleri ulaşmak için heyecanlanıyorlar. Bunun yanında ise bütün personellerimiz mantı tezgahına geçtiğinde en kaliteli şekilde yapmaktadır. Hijyenik bir ortamda üretilen bütün mantı çeşitlerimiz ise sizler için lezzetli bir akşam yemeği olmaya adaylar olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece salça sos ile değil; mantar, brokoli ve çeşitli baharatlardan yardım alarak lezzetini arşa kaldırabilirsiniz. Klasik mantılardan sıkıldıysanız tarifler kısmına bakmanızı ısrarla tavsiye ederiz. Hangi mantıyı almış olursanız olun sizlere enfes bir lezzet bekliyor olacaktır.

Toptan Mantı Siparişi

Toptan mantı almak ve tüketicilerinize ulaştırmak istiyorsanız yapmanız gereken lezzetmanti.com adresine girmek ve iletişim formunu doğru bir biçimde doldurmanız olacaktır. Bu formda eğer çok fazla mantı siparişi alacaksanız ve mantı dolabını yoksa sizlere mantılarınızın en doğru şekilde saklanması ve korunması için lezzet mantının en kaliteli ürünlerinden biri olan mantı dolabını ısrarla tavsiye ederiz.

İletişim formuna isim ve soy isminizi, e-mail adresinizi, ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını, hangi ürünü tercih etmek istediğinizi tercih edip, doldurabilirsiniz. Bunun dışında ise belirtmek istediğiniz bir konu varsa mesaj kısmına yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ise gönder tuşuna basmanız yeterlidir.

Bu işlemleri takip ettikten hemen sonra ise telefonlarımıza ulaşabileceğimiz bir şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz. Bize vermiş olduğunuz e-mail adresinizi de sık sık kontrol etmenizde fayda vardır. Sizlere ulaşan Lezzet Mantı ailesine katılmış tecrübeli elemanız ile görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

WhatsApp hattından sipariş vermeniz ile sizlerle en kısa zamanda iletişime geçeceğizdir. Olası bir şikayet ya da sorununuzda ise bizlere ulaşmanız en doğru seçenek olacaktır. Unutmayın ki Lezzet Mantı; Türkiye çapında hizmet veren bir firmadır. Satış ve dağıtım ağını ise düzenli olarak kontrol etmektedir. %100 müşteri odaklı olan firmamız bilinçli tüketicilerin sık sık tercih ettiği bir firmadır.

Markamızın çeyrek asırlık tecrübesine güveniyoruz ve en lezzetli mantıları sizlere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerde bizleri tercih ederek en kaliteli ürünleri müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Şimdi;

444 66 84

Hemen Arayın ...

Mantı Çeşitlerimiz için ; lezzetmanti.com/manti-cesitleri
LEZZET MANTI

Türkiye'nin Lider "Kayseri Mantı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP